Znamy zwycięzców konkursu na najlepsze inicjatywy z okazji obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu - Fundacja Orange

Z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu (DBI) w lutym b.r. szkoły, przedszkola, centra kultury i biblioteki aktywnie promowały wśród dużych i małych internautów bezpieczne i wartościowe użytkowanie sieci.

Konkurs jest organizowany przez Polskie Centrum Programu Safer Internet, czyli Fundację Dajemy Dzieciom Siłę i NASK. Fundacja Orange, która wspiera od lat inicjatywę i jest Partnerem Głównym Programu Safer Internet, ufundowała nagrody dla najbardziej aktywnych i zaangażowanych Uczestników.

W ramach obchodów łącznie przeprowadzono 1949 inicjatyw, z których 600 zostało zgłoszonych do Konkursu. Przy ocenie brane były pod uwagę jakość merytoryczna wydarzenia, zasięg i innowacyjność.

Prezentujemy najlepszych i najbardziej zaangażowanych uczestników obchodów i zwycięzców konkursu na najlepsze wydarzenia.

(Ze zwycięzcami skontaktujemy się indywidualnie w celu ustalenia szczegółów przekazania nagród)

1/ miejsce (nagroda: monitor touchscreen):
Liceum Ogólnokształcące im. Noblistów Polskich w Rydułtowach

2/ miejsce (nagroda: laptop wraz z rzutnikiem multimedialnym):
Zespół Placówek Specjalnych w Olsztynie

3/ miejsce (nagroda: laptop):
Zespół Szkolny im. Konstytucji 3 Maja w Pobiedziskach Letnisku

Ze względu na rekordową ilość inicjatyw i ich wartość merytoryczną przyznano dodatkowe nagrody w postaci 2 rzutników multimedialnych oraz 5 głośników bezprzewodowych.

Rzutnik multimedialny:
Zespół Szkół Elektrycznych w Białymstoku